TMGMT DeepL Integration (2.2.5) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Apply
fi: Käytä

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Lithuanian
fi: liettua

en: off
fi: pois päältä

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
