TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: default
km: លំនាំដើម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន
