TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Arabic
bg: Арабски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Apply
bg: Търси

en: Bulgarian
bg: Български

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Estonian
bg: Естонски

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Ukrainian
bg: Украински
