TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Arabic
eo: Araba

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Apply
eo: Apliku

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Estonian
eo: Estona

en: Latvian
eo: Latva

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Asc
eo: kreske
