TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Author
sv: Høvundur

en: Subject
sv: Yvirskrift

en: Cancel
sv: Avlýs

en: Reset
sv: Tómstilla

en: default
sv: standard

en: Name
sv: Navn

en: Default
sv: Standard

en: Upload
sv: Uppsending

en: Created
sv: Stovnað

en: Page
sv: Síða

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Bulgarian
sv: Bulgarskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Lithuanian
sv: Litavskt

en: Estonian
sv: Estiskt

en: Latvian
sv: Lettiskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
