TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha3) - en to it translation catalogue (48 entries)

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Reset
it: Ripristina

en: default
it: predefinito

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Upload
it: Carica

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Arabic
it: Arabo

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Definition
it: Definizione

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Bulgarian
it: Bulgaro

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Turkish
it: Turco

en: Lithuanian
it: Lituano

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: off
it: di sconto

en: The file could not be uploaded.
it: Il file non può essere caricato

en: Source language
it: Lingua di origine

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Estonian
it: Estone

en: Latvian
it: Lettone

en: Slovenian
it: Sloveno

en: Ukrainian
it: Ucraino

en: Operations links
it: Link operativi
