TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Arabic
lv: Arābu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Definition
lv: Definīcija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu
