TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Save
fy: Bewarje

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk
