TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha4) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: Arabic
he: ערבית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Definition
he: הגדרה

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Changed
he: השתנה

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Source language
he: שפת מקור

en: Estonian
he: אסטונית

en: Latvian
he: לטבית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Ukrainian
he: אוקראינית
