TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (54 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Arabic
ar: عربية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Definition
ar: تعريف

en: Glossary
ar: القاموس

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: Embed
ar: تضمين

en: Source language
ar: لغة المصدر

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Estonian
ar: إستونية

en: Latvian
ar: لاتفية

en: Slovenian
ar: سلوفينية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
