TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Arabic
ca: Àrab

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Definition
ca: Definició

en: Glossary
ca: Glossari

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Bulgarian
ca: Búlgar

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovak
ca: Eslovac

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: Lithuanian
ca: Lituà

en: Embed
ca: Incrustra

en: Translator
ca: Traductor

en: Entries
ca: Entrades

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Estonian
ca: Estonià

en: Latvian
ca: Letó

en: Slovenian
ca: Eslovè

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
