TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (44 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Bulgarian
cy: Bwlgaraidd

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Estonian
cy: Estoniad

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg
