TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Arabic
gl: Árabe

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Definition
gl: Definición

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Embed
gl: Incrustar

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Estonian
gl: Estonio

en: Latvian
gl: Letón

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
