TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Last »
lt: Paskutinis »
