TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Spanish
az: İspan

en: Definition
az: Tərif

en: Glossary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
