TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
