TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to da translation catalogue (54 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Arabic
da: Arabisk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Glossary
da: Ordliste

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: off
da: fra

en: Source language
da: Kildesprog

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Estonian
da: Estonsk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Source text
da: Kildetekst

en: Asc
da: Stigende
