TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Definition
el: Ορισμός

en: Glossary
el: Γλωσσάρι

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Greek
el: Ελληνικά

en: off
el: κλειστό

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
