TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Arabic
hu: arab

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: Lithuanian
hu: litván

en: Embed
hu: Beágyazás

en: off
hu: ki

en: Translator
hu: Fordító

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Estonian
hu: észt

en: Latvian
hu: lett

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Source text
hu: Forrásszöveg

en: Asc
hu: Növ

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
