TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն
