TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Subject
ms: Subjek

en: Cancel
ms: Batal

en: Reset
ms: Set semula

en: default
ms: lalai

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Arabic
ms: Arab

en: French
ms: Perancis

en: Italian
ms: Itali

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Japanese
ms: Jepun

en: Korean
ms: Korea

en: Apply
ms: Pohon

en: Bulgarian
ms: Bulgaria

en: Danish
ms: Denmark

en: Dutch
ms: Belanda

en: Finnish
ms: Finland

en: German
ms: Jerman

en: Hungarian
ms: Hungary

en: Indonesian
ms: Indonesia

en: Polish
ms: Polska

en: Romanian
ms: Romania

en: Russian
ms: Rusia

en: Swedish
ms: Sweden

en: Turkish
ms: Turki

en: Lithuanian
ms: Lithuania

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Estonian
ms: Estonia

en: Latvian
ms: Latvia

en: Slovenian
ms: Slovenia

en: Ukrainian
ms: Ukraine

en: Asc
ms: Menaik
