TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Arabic
pl: Arabski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Definition
pl: Definicja

en: Glossary
pl: Słownik

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Embed
pl: Osadzony

en: off
pl: wyłączone

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Estonian
pl: Estoński

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
