TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: default
ps: تلواله

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Arabic
ps: عربي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
