TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (54 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Arabic
ro: Arabă

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Definition
ro: Definiție

en: Glossary
ro: Glosar

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Bulgarian
ro: Bulgară

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: Embed
ro: Încorporat

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Estonian
ro: Estonă

en: Latvian
ro: Letonă

en: Slovenian
ro: Slovenă

en: Ukrainian
ro: Ucraineană

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
