TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
