TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Bulgarian
ug: بولعارچە

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Estonian
ug: ئستونىيە تىلى
