TMGMT DeepL Integration (2.3.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Arabic
oc: Arabi

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Definition
oc: Definicion

en: Changed
oc: Modificat

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Slovenian
oc: Eslovèn

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian
