TMGMT DeepL Integration (2.2.12) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Definition
hr: Definicija

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Asc
hr: Uzlazno
