TMGMT DeepL Integration (2.2.12) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
