TMGMT DeepL Integration (2.2.12) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
