TMGMT Translator for eTranslation (1.1.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Password
de: Passwort

en: Domain
de: Domäne

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Use queue
de: Warteschlange verwenden

en: Username for HTTP basic authentication
de: Benutzername für die HTTP-Basisauthentifizierung

en: Password for HTTP basic authentication
de: Passwort für die HTTP-Basisauthentifizierung
