TMGMT Translator for eTranslation (1.1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Password
ja: パスワード

en: Domain
ja: ドメイン

en: Use queue
ja: キューを使う
