TMGMT Translator for eTranslation (1.1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Password
et: Parool

en: Domain
et: Domeen

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
