TMGMT Translator for eTranslation (1.1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Password
tr: Parola

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Use queue
tr: Kuyruğu kullan
