TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: configure
da: indstil

en: Provider
da: Udbyder

en: Languages
da: Sprog

en: Checkout settings
da: Indstillinger for checkout

en: Extension settings
da: Udvidelse
