TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: configure
fi: Muokkaa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Languages
fi: Kielet

en: Checkout settings
fi: Kassan asetukset

en: Extension settings
fi: Laajennuksien asetukset
