TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: configure
it: configura

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Languages
it: Lingue

en: Checkout settings
it: Impostazioni del processo di acquisto

en: Extension settings
it: Impostazioni dell'estensione
