TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: configure
ja: 設定

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Languages
ja: 言語

en: Checkout settings
ja: 購入手続きの設定

en: Extension settings
ja: エクステンションの設定
