TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: configure
tr: yapılandır

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Languages
tr: Diller

en: Checkout settings
tr: Kasa ayarları

en: Delete Job
tr: İşi Sil

en: Extension settings
tr: Eklenti ayarları
