TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Extension settings
lt: Plėtinio nustatymai
