TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: configure
sv: konfigurera

en: Provider
sv: Leverantör

en: Languages
sv: Språk

en: Checkout settings
sv: Inställningar för kassan

en: Extension settings
sv: Inställningar för tillägg
