TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: configure
id: konfigurasi

en: Provider
id: Penyedia

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Checkout settings
id: Pengaturan checkout

en: Extension settings
id: Pengaturan ekstensi
