TMGMT Extension Suite (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: configure
ca: configura

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Languages
ca: Llengües

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament

en: Extension settings
ca: Paràmetres de l'extensió
