TMGMT Extension Suite (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: configure
es: configurar

en: Provider
es: Proveedor

en: Languages
es: Idiomas

en: Check All
es: Marcar todo

en: Checkout settings
es: Opciones de pago de compra

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones

en: Extension settings
es: Opciones de la extensión
