TMGMT Extension Suite (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: configure
uk: налаштувати

en: Provider
uk: Постачальник

en: Languages
uk: Мови

en: Check All
uk: Виділити все

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Delete Job
uk: Видалення завдання

en: Extension settings
uk: Налаштування розширень
