TMGMT Extension Suite (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: configure
hu: beállít

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Checkout settings
hu: Fizetési mód beállításai

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Extension settings
hu: Bővítmény beállítások
