TMGMT Extension Suite (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: configure
ru: настроить

en: Provider
ru: Поставщик

en: Checkout settings
ru: Настройки процесса оформления заказа

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Extension settings
ru: Настройки расширений
