TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: configure
nl: instellen

en: Languages
nl: Talen

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Request translation
nl: Vertaling aanvragen

en: Target language
nl: Doeltaal

en: Extension settings
nl: Extensie-instellingen
