TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: unknown
he: אחר

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Standard
he: רגיל

en: Debugging
he: איתור באגים
