TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: unknown
it: sconosciuto

en: Quote
it: Cita

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Word count
it: Conteggio parole
